Nuomos administravimas

Atiduokite rūpesčius mums ir skirkite laiką sau

Susisiekite

Į paslaugų paketą įeina:

Svečių pritraukimas

Suorganizuosime profesionalią interjero fotosesiją, aprašysime jūsų būstą ir patalpinsime populiariausiose trumpalaikės nuomos svetainėse.

Būsto priežiūra

Galite būti ramūs dėl skalbinių ir buitinių priemonių pildymo – mes tai atliksime už jus. Taip pat atsiradus gedimams, dėl jų būsite informuoti, tačiau jais pasirūpins mūsų meistras.

Komunikacija su svečiais

Bendraujame su svečiais, atsakome į jiems rūpimus klausimus. Taip pat juos pasitinkame ir išlydime mes. Nors ir siekiame 100% užimtumo, atliekame griežtą svečių kontrolę.

Profesionalus tvarkymas

Mes organizuojame namų ruošos darbus, kurie užtikrina švarius namus ir aukštus reitingus trumpalaikės nuomos kanaluose.

Būsto įvertinimas

Nemokamai įvertiname jūsų atostogoms ar nuomai skirtą turtą, pasiūlome finansiškai palankiausius nuomos administravimo sprendimus.

Dokumentų pateikimas

Pasirūpiname tarpininkavimo sutartimi, mokėjimo planu ir kitais būtinais dokumentais sklandžiam bendradarbiavimui.

Pasirinkite jums
tinkamą variantą

Susisiekite`

Fiksuotas mokestis už
sutartą laikotarpį

Pasirašę sutartį apibrėžtam laikotarpiui, mokėsime jums fiksuotą mėnesinį mokestį. Esame tikri jog pritrauksime daug nuomininkų į jūsų būstą, todėl jums nebereikės rūpintis kaip papildomai uždirbti iš nuomojamo turto.

Tarpininkavimo mokestis
nuo gautų užsakymų

Jūsų nuomojamo turto rezervacijos yra sudaromos mažiausiai mėnesiui į priekį. Priklausomai nuo turimų užsakymų, mums mokamas nuo 20 proc. tarpininkavimo mokestis. Šis planas jums puikiai tinka, jeigu planuojate patys apsistoti bute. Su jumis pasidalinsime pastoviai atsinaujinančiu kalendoriumi, kuriame galėsite rezervuoti laisvas dienas.

Sužinokite, kiek jūsų būstas gali uždirbti

Tai puiki galimybė, sužinoti ar verta realizuoti savąjį būstą trumpalaikėje nuomoje.

103
Patikėti
objektai
13
Metų nuomos
versle
9.6M
Patikėtų būstų
vertė
0
Probleminių situacijų
su svečiais

Eglės apartamentai - gamtos ir modernizmo duetas

Tai inovatyvus ir šiuolaikinis projektas, sujungiantis technologijas, meną ir gamtą. Gyventojų patogumui ir komfortui, Eglės apartamentai įsikūrę pačiame Palangos mieste, tarp Kęstučio ir Dauganto gatvių (S. Daukanto g. 31). Iki jūros pėsčiomis vos 7 minutės, iki žymiojo tilto 15 min., o savo grožiu garsėjantis Birutės parkas dar arčiau – tik už 5 min. kelio. Viskas lyg ranka pasiekiama.

Skaityti daugiau

Airbnb nuoma: 10 patarimų, kaip dirbti sėkmingai

Airbnb nuoma pasiekė neįprastą augimą savo industrijoje nuo pat veiklos pradžios, 2008 metų, turėdami daugiau nei milijoną apartamentų skelbimų šimtas devyniasdešimtyje šalių. Airbnb sėkmė yra pagrįsta paprasta prieiga bet kam, kas turi laisvą kambarį ar apartamentus. Jei mąstote apie kambario, buto ar kito nekilnojamojo turto išnuomojimą Airbnb platformoje, čia rasite dešimt patarimų, kaip idėją paversti sėkmingu verslu.

Skaityti daugiau

Cohost sėkmės istorija: Nuo 1 iki 100 apartamentų

Kiekvieną vasarą Palangos ir Klaipėdos verslininkai dirba pasiraitoję rankoves. Karšta saulė, vėsinančios jūros bangos ir nuostabus oras į kurortą privilioja itin daug svečių. Tuo džiaugiasi pajūryje trumpalaikės nuomos administravimo įmonę Cohost.lt įkūręs tėvo ir sūnaus duetas – Dainius ir Mantas Srėbaliai. Pradėję nuo vieno kambario nuomos, šiemet jie skaičiuoja jau 13 veiklos metus. Nuo pat pradžių viskuo – namų tvarkymu, bendravimu su svečiais, reklama – užsiimanti šeima šiandien nuomos administravimu rūpinasi už kitus. Apie tai, kaip kilo verslo idėja ir, ko prireikė, kad ji taptų realybe, pasakoja Cohost.lt vadovai Dainius ir Mantas.

Skaityti daugiau

Cohost žiniasklaidoje

Susisiekite su mumis 🕊️

Mūsų komanda yra pasiruošus atsakyti į visus Jūsų rūpimus klausimus.