Apie mus

Istorija

Mes – pajūrio žmonės. Kaitraus smėlio, žvarbaus žiemos vėjo ir nuostabių saulėlydžių mylėtojai, kurių net kelios kartos gyvena noru kurti ir puoselėti svetingumo kultūrą savo krašte.

Prieš daugiau nei dešimtmetį pasielgėme, kaip tuo metu dažnas lietuvis nebūtų išdrįsęs. Surizikavome ir į vieną iš trijų kambarių savo namuose prie jūros įsileidome nepažįstamus. Pats sumanymas kilo netikėtai, kai ilgąjį savaitgalį Palangoje dėl žmonių antplūdžio labai trūko vietų nakvynei. Tai buvo lyg pirmasis mūsų Airbnb.

Taip mes ir pradėjome – nuo vieno kambario per karščius ir per didžiausią piką. Nuo to karto, pamilome darbą su atvykstančiais svečiais. Taip su poilsiautojais kartu gyvenome visa likusį sezoną.

Kitomis vasaromis su šeima persikeldavome į mažesnį išsinuomotą butą, o savo namus užleisdavome atvykusiems atostogų.

Visada dirbome visa šeima kartu, taip yra iki šiol.

Komandos vienybė ir patirtis viešbučiuose, rinkodaroje bei pardavimuose leidžia mums teikti aukštos kokybės paslaugas.

Komanda

Dainius

Dainius

Direktorius / bendraįkūrėjas

Mantas

Mantas

Rinkodaros vadovas / bendraįkūrėjas

Viktorija

Viktorija

Klientų aptarnavimo vadybininkė

Mūsų misija ir vertybės

Dalijimosi ekonomika kasdien tampa vis populiaresnė ir aktualesnė visuomenei. Paremta principu „žmogus – žmogui“ ji kiekvienam iš mūsų suteikia galimybę įsitraukti į dalijimosi kultūros procesą. Taip visi galime prisidėti prie ekonomikos krypčių keitimosi ir augimo. Šiandienos žmogui – atviram ir drąsiam naujovėms svarbu ne tik būti stebėtoju, bet ir dalyviu, todėl tikime šio reiškinio sėkme.

cohost.lt verslo idėja taip pat pagrįsta dalijimosi ekonomikos, dar vadinamos tyliąja revoliucija, principais. Tai atspindi ir mūsų komandos misija. Mums svarbu kurti naują, drąsų požiūrį į dalijimosi būstais, namais kultūrą ir kartu puoselėti svetingumo tradicijas savo šalyje.

Stiprius pamatus savo versle jau turime

Esame kilę iš pajūrio, kur turizmas ir būstų nuoma kiekvienam vietiniui yra artima ir pažįstama. Tačiau kartu pastebime, kad daugelį dalykų galime padaryti kitaip – geriaui ir efektyviau. Tai mus įkvepia tobulinti nusistovėjusį nuomos verslo modelį, tuo pačiu formuojant geresnį krašto įvaizdį atvykusiems svečiams.

Dabar vartotojui nebeužtenka vien tik suteikti apgyvendinimo paslaugos, jo lūkesčiai – didesnė pridėtinė vertė, papildomi įspūdžiai. Dėl šios priežasties, kaip ir kiti naujos kartos verslai laužome stereotipus. Suprantame, kad reikia įdėti daug darbo ir pastangų, kad nuomojami apartamentai patrauktų dėmesį bei skatintų atvykti dar kartą. Jaučiame atsakomybę priimdami kiekvieną svečią, nes pirmieji įspūdžiai ir išgyventos emocijos prasideda vos įžengus pro apartamentų duris.

Tikslai

Savo tikslams pasiekti subūrėme į vieningą komandą žmones, kurie turi patirties marketingo, viešbučių, turizmo srityse. Dalijimasis mums – pagalba, rūpestis ir supratimas. Tad ir kolektyve skatiname tarpusavio keitimąsi idėjomis, sumanymais bei darbais. Nuolat siekiame, kad kiekvienas mūsų darbas būtų atliktas kokybiškai ir kūrybingai. Skaidrumas ir atsakomybė versle – mums didelė vertybė, kurianti pasitikėjimą.

Mes už atvirą pasaulį

Iš vienos pusės – įdarbinę savo būstą mūsų klientai prisideda prie dalijimosi ekonomikos augimo ir įsitvirtinimo mūsų šalyje. Butas nestovi tuščias, jis dirba ir taip neša pelną savininkui. Iš kitos – dalijimasis suteikia gerų ir šiltų emocijų. Kiekvienas, įrengiant namus sau ir šeimai, įdeda daug pastangų ir šilumos, o tai svečiams leidžia pasijusti kaip namuose. Visada smagu žinoti, kad savo namų duris plačiai pravėrę iš kito miesto ar svetimos šalies atvykusiems, suteiki galimybę gauti autentiškos patirties. Juk gyvendamas šalia vietinių gali įsilieti į kultūrą, pamatyti tikrą gyvenimą, pažinti artimiau žmones, aplinką, jų vertybes ir charakterį.

Vertiname kiekvieną klientą

Mums tai išskirtinė patirtis ir galimybė. Patikėtais būstais stengiamės rūpintis kaip savo – apgalvoti viską iki smulkiausių detalių, kad svečiai, jaustųsi čia laukiami. Esame atsakingi ir pasiruošę padėti bet kuriuo metu, greitai atsakyti į visus rūpimus klausimus. Kartu mes, kaip komanda, augame su tais, kurie patiki mūsų idėjomis ir išdrįsta dalintis.