Apie mus

Cohost.lt - didžiausia Lietuvoje trumpalaikės nuomos administravimo platforma, veikianti visoje šalyje. Prieš dešimtmetį sukūrėme ir nuolat tobuliname Cohost svetingumo standartą:

NT savininkams palengviname būsto įdarbinimo procesą. Esame partneris, galintis patarti būsto, skirto trumpalaikei nuomai, įsigijimo, vertės nustatymo, įrengimo, nuomos ir administravimo klausimais. Galime pilnai perimti NT administravimo, priežiūros, rinkodaros, svečių priėmimo ir išlydėjimo rūpesčius.

Nuolat stebime rinką ir dirbtinio intelekto pagalba pritaikome būstų nuomos kainodarą pagal besiklostančias aplinkybes. Tai leidžia lanksčiai reaguoti į sezoniškumo ar vartotojų elgsenos pokyčius ir užtikrinti savininkams stabilią grąžą.

Svečiams siekiame suteikti aukščiausios kokybės aptarnavimą, pasirūpindami mažiausiomis detalėmis, kurios viešnagę apartamentuose padaro panašią į poilsį kokybiškame viešbutyje. Tik čia svečiai turi daugiau laisvės. Galimybę rinktis apartamentų interjerą, vietą, atsivežti augintinius, patogiai dirbti ar tiesiog ilsėtis. Rinktis vietą, kurioje atokiai nuo kaimynų, galima šėlti visą naktį, o galbūt atrasti naujų pažinčių.

Cohost.lt istorija

Prieš daugiau nei dešimtmetį pasielgėme taip, kaip tuo metu dažnas lietuvis nebūtų išdrįsęs. Surizikavome ir į vieną iš trijų kambarių savo namuose prie jūros įsileidome nepažįstamus žmones. Pats sumanymas kilo netikėtai, kai ilgąjį savaitgalį Palangoje dėl turistų antplūdžio trūko vietų nakvynei. Tai buvo pirmasis mūsų šeimos Airbnb.

Taip mes ir pradėjome – nuo vieno kambario per karščius ir per didžiausią piką. Nuo to karto pamilome darbą su atvykstančiais svečiais. Taip su poilsiautojais kartu gyvenome visą likusį sezoną. Kitomis vasaromis su šeima persikeldavome į mažesnį nuomojamą butą, o savo namus užleisdavome atvykusiems atostogauti.

Dirbome visa šeima, taip yra iki šiol.

Komandos vienybė, patirtis viešbučių versle, rinkodaroje ir pardavimuose leidžia mums teikti aukštos kokybės paslaugas.

Komanda

Dainius

Direktorius / bendraįkūrėjas

Mantas

Rinkodaros vadovas / bendraįkūrėjas

Lina

Klientų aptarnavimo vadybininkė

Aušra

Pardavimų ir Vilniaus, Kauno filialo vadovė

Ilona

Apartmentų kokybės vadybininkė

Dovilė

Klientų aptarnavimo vadybininkė

Vytautas

IT techninių sprendimų specialistas

Pasikalbėkime. Esame pasiruošę atsakyti į jums rūpinčius klausimus.🕊️

Mūsų komanda yra pasiruošus atsakyti į visus Jūsų rūpimus klausimus.