Kaip tapti Super Šeimininku Airbnb platformoje

Super Šeimininko statusas - garbės ženklas, kurį nusipelniusiems šeimininkams suteikia pati Airbnb platforma. Užsitarnavę šį rangą galėsite jį viešai matyti šalia savo profilio nuotraukos. Šis patvirtinimo ženkliukas neabejotinai išskiria jus kaip Airbnb šeimininką, kuriuo galima pasitikėti. Žinoma, norint pelnyti šį trokštamą išskirtinumą, reikia padirbėti, tačiau atlygis to vertas.

Super Šeimininko statusas suteikiamas atsižvelgiant į tai, kaip gerai elgiatės Airbnb platformoje, kiek esate svetingi.

Išvardinsime pagrindinius dalykus, kuriuos reikia atlikti, kad tapti Super Šeimininku:

 Apgyvendinimo patirtis

  1. Privaloma priimti bent 10 rezervacijų per metus. Taip pat tinka 3 rezervacijos, kurių bendra trukmė ne mažiau, kaip 100 naktų. Nuomotojas norintis garbės trofėjo privalo reguliariai priimti svečius. Airbnb platforma vertina nuomuotojo veiklą kas tris mėnesius.

 Įsipareigojimas

 2. Privaloma įvykdyti visas priimtas rezervacijas, jų neatšaukiant, kadangi šis statusas rodo, kad jumis galima pasitikėti. Pasitikėjimas yra klijai laikantys Airbnb dalijimosi ekonomiką, o super šeimininko statusas reiškia, kad jumis galima pasitikėti. Todėl, norėdami įgyti minėtą statusą, privalote nuo pradžios iki pabaigos laikytis duoto pažado ir sėkmingai apgyvendinti svečius. Bet koks rezervacijos atšaukimas, gali stipriai pakenkti Jūsų, kaip šeimininko reputacijai.

 Aukštas žinučių atsakymo dažnis

3. Privalote būti atsakingi. Geras bendravimas yra bet kokių sveikų santykių pagrindas. Tą patį galima pasakyti apie jūsų ir jūsų svečių bendravimą. Greitai reaguodamas į svečių užklausas, Super Šeimininkai palaiko 90% ar didesnį atsakymų procentą. Tai svarbu ne tik norint išlaikyti gerus santykius su Airbnb platforma bet ir sėkmingos viešnagės vykdymui. Jeigu šeimininkas ilgai užtrunka atsakydamas į svečių klausimus, svečiai gali pasirinkti per tą laiką apsistoti kitose įstaigose.

 5 - žvaigdučių įvertinimas

4. Mažiausia 80% Jūsų atsiliepimų turi būti įvertinti 5 žvaigždutėmis. Jei viską darysite teisingai ir svetingai, jums neturėtų būti jokios priežasties suteikti mažiau nei 5 žvaigždučių įvertinimą, o tai prisidės prie Jūsų kaip super šeimininko įvertinimo.

Trys priežastys, kodėl ilgalaikę nuomą verta pakeisti trumpalaike

Bandydami pažaboti dviženklę infliaciją, centriniai bankai kelia palūkanų normas, o tuo pačiu ir galvos skausmą būstų savininkams. Ypač ne vieną būstą turintys gyventojai jau dabar galvoja, kaip subalansuoti pajamų ir išlaidų eilutes. Mūsų atsakymas – įdarbinkite savo NT trumpalaikės nuomos rinkoje.

Skaityti daugiau

Kur dažniausiai atostogavo svečiai ir kiek negailėjo už apartamentus?

Atsisveikinę su šiltuoju pajūrio sezonu, skubame pasitikti šaltąjį! Gaivus ir žavingas rudens-žiemos sezonas, nors ir žada šiek tiek lėtesnį laikotarpį pajūryje, aktyviai kvies poilsiautojus į kitus Lietuvos miestus. Tad pažiūrėkime, kokia buvo ši vasara ir kur ilsėsimės rudenį.

Skaityti daugiau

Tai geriausia ar blogiausia ši vasara?

Kasmet vis tos pačios antraštės skelbia blogiausią vasaros sezoną šalies pajūrio verslininkams. Iš tiesų, užsienio turisai, išgąsdinti karo grėsmės, į Lietuvą keliauti nelinkę. Kita vertus, pajūris visada buvo daugiau vietinių kurortas negu užsieniečių pamėgta poilsio vieta.

Skaityti daugiau