Kur dažniausiai atostogavo svečiai ir kiek negailėjo už apartamentus?

Atsisveikinę su šiltuoju pajūrio sezonu, skubame pasitikti šaltąjį! Gaivus ir žavingas rudens-žiemos sezonas, nors ir žada šiek tiek lėtesnį laikotarpį pajūryje, aktyviai kvies poilsiautojus į kitus Lietuvos miestus. Tad pažiūrėkime, kokia buvo ši vasara ir kur ilsėsimės rudenį.

Populiariausi pajūrio apartamentai rudens kainomis

Geriausias laikas poilsiauti vasarą, kalbant apie apartamentų kainas, buvo birželis ir liepos pradžia. Besikeičiančios orų prognozės dalį poilsiautojų stabdė nuo kelionės prie jūros, tad dėl svečių konkuravo ne vieni laisvi apartamentai. O štai įsibėgėjusi liepa nuomos kainas pašokdino aukštyn. Kaip visada – laimėjo tie, kurie atostogas planavo iš anksto.

Tarp populiariausių apartamentų rikiuojasi centinėje Palangos dalyje išsidėstę butai ir nuošalesnės, tačiau papildomus bendro naudojimo privalumus (grilio zona, šildomas baseinas, vaikų žaidimo aikštelė) turinčios poilsio vietos. Brangiausiai kainavo vaizdas į jūrą. Už tokius apartamentus svečiai negailėjo ir 200-340 Eur už vieną naktį.

Tiesa, šie apartamentai rudeninės jūros mėgėjams bus gerokai prieinamesni tiek kalbant apie užimtumą, tiek apie kainą. Rudens-žiemos sezonu pajūryje dirbsime tik vos lėtesniu tempu, tad svečių laukiame bet kuriuo metu!

Apartamentus rezervuokite čia.

Laukia Druskininkai, verta aplankyti Kauną

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir SPA paslaugų kurortuose sezonas dabar tik prasideda. Tikimės aktyvesnio Vilniaus. Savininkai grįžta iš ilgalaikės į trumpalaikę nuomą, o nuomos kainos jau dabar pasiekė ikipandeminį lygį.

Turistautojams verta atrasti Kauną. Atsinaujinęs miestas ir jo trumpalaikės nuomos apartamentų kokybė šiuo metu net viršija kainą, tad puiki proga atrasti Laikinąją sostinę. Žinoma, jau klasika tapę Birštonas ir Druskininkai taip pat laukia svečių. Birštoną jau įtraukėmę į Cohost.lt valdomų apartamentų sąrašą, tad jūsų viešnage be rūpesčių pasirūpinsime ir ten.

Raitojamės rankoves ir Druskininkuose. Bendradarbiaudami su „Citus“, administruosime dalį naujų būstų projekte „Nemunas”, kurie jau pristatyti rinkai. Pasidairykite, galbūt tai naujieji jūsų apartamentai?

Cohost sėkmės istorija: Nuo 1 iki 100 apartamentų

Cohost sėkmės istorija: Nuo 1 iki 100 apartamentų

Kiekvieną vasarą Palangos ir Klaipėdos verslininkai dirba pasiraitoję rankoves. Karšta saulė, vėsinančios jūros bangos ir nuostabus oras į kurortą privilioja itin daug svečių. Tuo džiaugiasi pajūryje trumpalaikės nuomos administravimo įmonę Cohost.lt įkūręs tėvo ir...

read more
Airbnb nuoma: 10 patarimų, kaip dirbti sėkmingai

Airbnb nuoma: 10 patarimų, kaip dirbti sėkmingai

Airbnb nuoma pasiekė neįprastą augimą savo industrijoje nuo pat veiklos pradžios, 2008 metų, turėdami daugiau nei milijoną apartamentų skelbimų šimtas devyniasdešimtyje šalių. Airbnb sėkmė yra pagrįsta paprasta prieiga bet kam, kas turi laisvą kambarį ar apartamentus....

read more