Kur dažniausiai atostogavo svečiai ir kiek negailėjo už apartamentus?

Atsisveikinę su šiltuoju pajūrio sezonu, skubame pasitikti šaltąjį! Gaivus ir žavingas rudens-žiemos sezonas, nors ir žada šiek tiek lėtesnį laikotarpį pajūryje, aktyviai kvies poilsiautojus į kitus Lietuvos miestus. Tad pažiūrėkime, kokia buvo ši vasara ir kur ilsėsimės rudenį.

Populiariausi pajūrio apartamentai rudens kainomis

Geriausias laikas poilsiauti vasarą, kalbant apie apartamentų kainas, buvo birželis ir liepos pradžia. Besikeičiančios orų prognozės dalį poilsiautojų stabdė nuo kelionės prie jūros, tad dėl svečių konkuravo ne vieni laisvi apartamentai. O štai įsibėgėjusi liepa nuomos kainas pašokdino aukštyn. Kaip visada – laimėjo tie, kurie atostogas planavo iš anksto.

Tarp populiariausių apartamentų rikiuojasi centinėje Palangos dalyje išsidėstę butai ir nuošalesnės, tačiau papildomus bendro naudojimo privalumus (grilio zona, šildomas baseinas, vaikų žaidimo aikštelė) turinčios poilsio vietos. Brangiausiai kainavo vaizdas į jūrą. Už tokius apartamentus svečiai negailėjo ir 200-340 Eur už vieną naktį.

Tiesa, šie apartamentai rudeninės jūros mėgėjams bus gerokai prieinamesni tiek kalbant apie užimtumą, tiek apie kainą. Rudens-žiemos sezonu pajūryje dirbsime tik vos lėtesniu tempu, tad svečių laukiame bet kuriuo metu!

Apartamentus rezervuokite čia.

Laukia Druskininkai, verta aplankyti Kauną

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir SPA paslaugų kurortuose sezonas dabar tik prasideda. Tikimės aktyvesnio Vilniaus. Savininkai grįžta iš ilgalaikės į trumpalaikę nuomą, o nuomos kainos jau dabar pasiekė ikipandeminį lygį.

Turistautojams verta atrasti Kauną. Atsinaujinęs miestas ir jo trumpalaikės nuomos apartamentų kokybė šiuo metu net viršija kainą, tad puiki proga atrasti Laikinąją sostinę. Žinoma, jau klasika tapę Birštonas ir Druskininkai taip pat laukia svečių. Birštoną jau įtraukėmę į Cohost.lt valdomų apartamentų sąrašą, tad jūsų viešnage be rūpesčių pasirūpinsime ir ten.

Raitojamės rankoves ir Druskininkuose. Bendradarbiaudami su „Citus“, administruosime dalį naujų būstų projekte „Nemunas”, kurie jau pristatyti rinkai. Pasidairykite, galbūt tai naujieji jūsų apartamentai?

Europos Centrinis Bankas mažina palūkanas

Europos Centrinis Bankas mažina palūkanas

ECB palūkanų normų mažinimas Europos Centrinis Bankas (ECB) birželio 6 d. pirmą kartą nuo 2019 metų sumažino bazines palūkanų normas euro zonoje. Šis sprendimas turės tiesioginį poveikį Euribor normai, kuri yra itin svarbi visai nekilnojamojo turto rinkai. Palūkanų...

read more
Kaip mokėti mokesčius užsiimant trumpalaike nuoma?

Kaip mokėti mokesčius užsiimant trumpalaike nuoma?

Kaip mokėti mokesčius užsiimant trumpalaike nuoma: verslo liudijimas, 15% nuo GPM, individuali veikla? Trumpalaikės būsto nuomos mokesčiai Lietuvoje gali būti mokami trejopai – įsigyjant verslo liudijimą, mokant 15% gyventojų pajamų mokestį (GPM) arba dirbant su...

read more
2024 metų nekilnojamojo turto įžvalgos

2024 metų nekilnojamojo turto įžvalgos

Nekilnojamojo turto sektorius Lietuvoje išlieka labai svarbi ekonominė dalis, suteikianti stabilumą ir kurianti darbo vietas. Nepaisant šio sektoriaus svarbos, jis yra stipriai pažeidžiamas įvairių veiksnių, tokių kaip ekonominės sąlygos, vartotojų lūkesčiai, darbo...

read more