Eglės apartamentai – gamtos ir modernizmo duetas

Tai inovatyvus ir šiuolaikinis projektas, sujungiantis technologijas, meną ir gamtą. Gyventojų patogumui ir komfortui, Eglės apartamentai įsikūrę pačiame Palangos mieste, tarp Kęstučio ir Dauganto gatvių (S. Daukanto g. 31). Iki jūros pėsčiomis vos 7 minutės, iki žymiojo tilto 15 min., o savo grožiu garsėjantis Birutės parkas dar arčiau – tik už 5 min. kelio. Viskas lyg ranka pasiekiama.

Architektūros ir meno sintezė

Pastato architektūrinė idėja – atkartoti eglės kamieno reljefą ir gamtoje dominuojančias natūralias linijas bei formas. Šiam tikslui garsus architektas Donatas Rakauskas panaudojo vienas iš prabangiausių „Peterson“ plytų, primenančias grublėtą medienos paviršių.

Menininkė Eglė Babilaitė sukūrė originalią freską, puošiančią modernaus lifto šachtą. Kaskart kylant galėsite jomis grožėtis.

Kadangi vykdami į kurortą visi tikisi išvysti ne tik gražius pastatus, bet ir juos supančią gamtą, Eglės apartamentų komplekso kūrėjai jį apjuosė dekoratyvine žaluma, darniai įsiliejančia į aplinkinių pušų draugiją.

Komfortas ir inovacijos

Pastato apačioje, požeminiame garaže patogiai įkurdinsite automobilius, o pirmame aukšte rasite sporto salę. Apartamentai korpusuose išdėstyti taip, kad būtų išsaugotas kuo malonesnis privatumas.

Įdiegta automobilių numerių nuskaitymo sistema ir patalpų biometriniai užraktai. Tad jausitės saugiai ir patogiai.

Tai lyg modernus ir komfortiškas viešbutis, tačiau skirtas tiek nuolatiniams gyventojams tiek miesto svečiams, todėl jaukesnis bei mielesnis.

Norėtumėte čia apsistoti per atostogas?

Mūsų administruojamų apartamentų šeimininkas ketino pats čia dažnai ilsėtis ir įsirengė erdves kaip sau. Vis tik gyvenimas nenuspėjamas, kaip ir mūsų mintys, todėl nusprendė šiuo grožiu pasidalinti ir su kitais.

Kartu papildėme buitį reikiamomis priemonėmis, kad jums nieko netrūktų ir apartamentai atitiktų aukščiausius trumpalaikės nuomos standartus. Nuolat su šeimininku palaikome ryšį ir rūpinamės, kad kiekvienas svečias čia jaustųsi lyg namuose ar net geriau.

Eglės apartamentų rezervaciją galima atlikti Cohost.lt, Booking.com ir Airbnb.lt platformose.

Mielai atsakysime į visus su nuoma susijusius klausimus ir, jei jūsų pageidaujamos datos Eglėje užimtos, galėsime rekomenduoti kitus, tokius pat modernius ir jaukius pajūrio apartamentus. 

Cohost sėkmės istorija: Nuo 1 iki 100 apartamentų

Cohost sėkmės istorija: Nuo 1 iki 100 apartamentų

Kiekvieną vasarą Palangos ir Klaipėdos verslininkai dirba pasiraitoję rankoves. Karšta saulė, vėsinančios jūros bangos ir nuostabus oras į kurortą privilioja itin daug svečių. Tuo džiaugiasi pajūryje trumpalaikės nuomos administravimo įmonę Cohost.lt įkūręs tėvo ir...

read more
Airbnb nuoma: 10 patarimų, kaip dirbti sėkmingai

Airbnb nuoma: 10 patarimų, kaip dirbti sėkmingai

Airbnb nuoma pasiekė neįprastą augimą savo industrijoje nuo pat veiklos pradžios, 2008 metų, turėdami daugiau nei milijoną apartamentų skelbimų šimtas devyniasdešimtyje šalių. Airbnb sėkmė yra pagrįsta paprasta prieiga bet kam, kas turi laisvą kambarį ar apartamentus....

read more