Eglės apartamentai – gamtos ir modernizmo duetas

Tai inovatyvus ir šiuolaikinis projektas, sujungiantis technologijas, meną ir gamtą. Gyventojų patogumui ir komfortui, Eglės apartamentai įsikūrę pačiame Palangos mieste, tarp Kęstučio ir Dauganto gatvių (S. Daukanto g. 31). Iki jūros pėsčiomis vos 7 minutės, iki žymiojo tilto 15 min., o savo grožiu garsėjantis Birutės parkas dar arčiau – tik už 5 min. kelio. Viskas lyg ranka pasiekiama.

Architektūros ir meno sintezė

Pastato architektūrinė idėja – atkartoti eglės kamieno reljefą ir gamtoje dominuojančias natūralias linijas bei formas. Šiam tikslui garsus architektas Donatas Rakauskas panaudojo vienas iš prabangiausių „Peterson“ plytų, primenančias grublėtą medienos paviršių.

Menininkė Eglė Babilaitė sukūrė originalią freską, puošiančią modernaus lifto šachtą. Kaskart kylant galėsite jomis grožėtis.

Kadangi vykdami į kurortą visi tikisi išvysti ne tik gražius pastatus, bet ir juos supančią gamtą, Eglės apartamentų komplekso kūrėjai jį apjuosė dekoratyvine žaluma, darniai įsiliejančia į aplinkinių pušų draugiją.

Komfortas ir inovacijos

Pastato apačioje, požeminiame garaže patogiai įkurdinsite automobilius, o pirmame aukšte rasite sporto salę. Apartamentai korpusuose išdėstyti taip, kad būtų išsaugotas kuo malonesnis privatumas.

Įdiegta automobilių numerių nuskaitymo sistema ir patalpų biometriniai užraktai. Tad jausitės saugiai ir patogiai.

Tai lyg modernus ir komfortiškas viešbutis, tačiau skirtas tiek nuolatiniams gyventojams tiek miesto svečiams, todėl jaukesnis bei mielesnis.

Norėtumėte čia apsistoti per atostogas?

Mūsų administruojamų apartamentų šeimininkas ketino pats čia dažnai ilsėtis ir įsirengė erdves kaip sau. Vis tik gyvenimas nenuspėjamas, kaip ir mūsų mintys, todėl nusprendė šiuo grožiu pasidalinti ir su kitais.

Kartu papildėme buitį reikiamomis priemonėmis, kad jums nieko netrūktų ir apartamentai atitiktų aukščiausius trumpalaikės nuomos standartus. Nuolat su šeimininku palaikome ryšį ir rūpinamės, kad kiekvienas svečias čia jaustųsi lyg namuose ar net geriau.

Eglės apartamentų rezervaciją galima atlikti Cohost.lt, Booking.com ir Airbnb.lt platformose.

Mielai atsakysime į visus su nuoma susijusius klausimus ir, jei jūsų pageidaujamos datos Eglėje užimtos, galėsime rekomenduoti kitus, tokius pat modernius ir jaukius pajūrio apartamentus. 

Europos Centrinis Bankas mažina palūkanas

Europos Centrinis Bankas mažina palūkanas

ECB palūkanų normų mažinimas Europos Centrinis Bankas (ECB) birželio 6 d. pirmą kartą nuo 2019 metų sumažino bazines palūkanų normas euro zonoje. Šis sprendimas turės tiesioginį poveikį Euribor normai, kuri yra itin svarbi visai nekilnojamojo turto rinkai. Palūkanų...

read more
Kaip mokėti mokesčius užsiimant trumpalaike nuoma?

Kaip mokėti mokesčius užsiimant trumpalaike nuoma?

Kaip mokėti mokesčius užsiimant trumpalaike nuoma: verslo liudijimas, 15% nuo GPM, individuali veikla? Trumpalaikės būsto nuomos mokesčiai Lietuvoje gali būti mokami trejopai – įsigyjant verslo liudijimą, mokant 15% gyventojų pajamų mokestį (GPM) arba dirbant su...

read more
2024 metų nekilnojamojo turto įžvalgos

2024 metų nekilnojamojo turto įžvalgos

Nekilnojamojo turto sektorius Lietuvoje išlieka labai svarbi ekonominė dalis, suteikianti stabilumą ir kurianti darbo vietas. Nepaisant šio sektoriaus svarbos, jis yra stipriai pažeidžiamas įvairių veiksnių, tokių kaip ekonominės sąlygos, vartotojų lūkesčiai, darbo...

read more