Palanga, Ganyklų g., 2 kambarių butas

 

Adresas
Ganyklų g. 10
Kaina
126312 €
Plotas
31,43 m²
Aukštas
3
4
Kambarių sk.
2
Metai
2015

SUSISIEKTI

Aprašymas

Pasiūlymas, kuriam sunku atsispirti! Šiuo metu parduodamas 2015 metais įrengtas butas, esantis gyvenamajame name, kuris tikrai taps jūsų poilsio oaze miesto centre. Šis jaukus 2 kambarių butas yra ideali vieta jums patogiam gyvenimui.
Butas yra 3 aukšte iš 4 ir turi bendrą plotą 31 kvadratinio metro. Jūsų dėmesiui bus du balkonai, vienas su pietine, o kitas su rytinės pusės orientacija. Tai suteiks galimybę mėgautis saulės spinduliais skirtingais metų laikais. Langai taip pat yra įrengti pietų ir rytų pusėje, užtikrinant natūralią šviesą visą dieną.
Bute yra atskiras miegamasis, virtuvė su svetaine ir vonios kambariu, kuriame yra dušo kabina. Šildymui naudojamas dujinis kondensacinis katilas Baxi, kuris taip pat suteikia šiltą vandenį. Be to, bute yra grindinis šildymas, kuris leis jums jaustis šilčiau ir komfortiškai net šaltuoju metų laiku.
Aplink butą yra tvoromis aptverta teritorija, o stebėjimas vyksta per video kameras. Namo teritorija yra saugi ir patenkama tik pro telefonu ar pulteliu valdomą užtvarą.
Butas parduodamas su baldais ir buitine technika, todėl jums tereikia įsikraustyti ir jau galite mėgautis jaukiu namų atmosfera. Kieme taip pat yra nemokama vaikų žaidimo aikštelė, kur jūsų šeimai bus malonu leisti laisvalaikį.
Komunalinės paslaugos yra labai prieinamos ir sudaro maždaug 12 eurų per mėnesį. Jūs galite individualiai reguliuoti šildymą pagal savo poreikius, tai padės jums efektyviai valdyti išlaidas. Net iki jūros galite nueiti per vos 15 minutes, todėl galėsite mėgautis maloniais pasivaikščiojimais palei jūros krantą.
Nepraleiskite šios nuostabios galimybės! Skambinkite jau dabar ir susitarkite apie apžiūrą. Tai yra jūsų puiki galimybė įsigyti jaukų butą centralioje, tačiau ramioje Palangos vietoje.

Apžiūras organizuojame ir savaitgaliais!

Apie apartamentus:

Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Dujinis
Įrengimas: Įrengtas

Namo numeris: 10
Plotas: 31,43 m²
Kambarių sk.: 2
Aukštų sk.: 4
Metai: 2015