Klaipėda, Giruliai, Girulių pl., 3 kambarių butas

 

Adresas
Girulių pl. 17B
Kaina
362639 €
Plotas
60,45
Aukštas
2
3
Kambarių sk.
3
Metai
2016

SUSISIEKTI

Aprašymas

Giruliuose, jūros kraštovaizdžiu papuoštas gyvenamasis projektas, kurį lengva pamilti. Tai tikras rojus ramybės ieškantiems. „Kopų Žuvėdra” yra išskirtinis projektas, kuris palieka nuostabų įspūdį.

Ši gyvenvietė įkurta vos 300 metrų nuo Baltijos jūros pakrantės. Čia galima pasiekti kopas ir paplūdimį per takelius tiesiai iš gyvenvietės teritorijos. Ši pajūrio atkarpa visada buvo vertinama dėl savo natūralios grožio ir mažo turistų srauto, palyginti su kitais rajonais. Ši lokacija leidžia jums nekertant jokių gatvių, tiesiog išeiti iš namo ir keliauti tiesiai į kopas prie jūros. Tai tikra pajūrio gyvenimo prabanga, kuria galėsite džiaugtis visais jos privalumais.

Būstas turi viską ko reikia: pilnai įrengtą virtuvę (orkaitė, indaplovė, šaldytuvas su šaldikliu), du miegamuosius, erdvią vonią, balkoną. Pačios patalpos naudotos atostogų tikslu, tad atrodo kaip naujos.

Solidi kaiminystė leis jaustis saugiai, gyvenvietė yra saugoma tvora ir automatiniais vartais. Vartai valdomi nuotoliniu valdymo pulteliu, o pėstieji gali įeiti naudodami telefono spyną. Visą teritoriją stebi vaizdo kameros. Tai vieta, kur tikrai galite jaustis saugiai ir ramiai.

–Svarbi informacija–

Paskirtis: Gyvenamoji
Statybos metai: 2016
Dvi parkavimo vietos papildomai: 20 000 Eur.

Būsimus namus galima apžiūrėti ir savaitgaliais.

Apie apartamentus:

Namo numeris: 17B
Plotas: 60,45
Kambarių sk.: 3
Aukštas: 2
Aukštų sk.: 3
Metai: 2016
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Dujinis
Įrengimas: Įrengtas