Kur dažniausiai atostogavo svečiai ir kiek negailėjo už apartamentus?

Atsisveikinę su šiltuoju pajūrio sezonu, skubame pasitikti šaltąjį! Gaivus ir žavingas rudens-žiemos sezonas, nors ir žada šiek tiek lėtesnį laikotarpį pajūryje, aktyviai kvies poilsiautojus į kitus Lietuvos miestus. Tad pažiūrėkime, kokia buvo ši vasara ir kur ilsėsimės rudenį.

Populiariausi pajūrio apartamentai rudens kainomis

Geriausias laikas poilsiauti vasarą, kalbant apie apartamentų kainas, buvo birželis ir liepos pradžia. Besikeičiančios orų prognozės dalį poilsiautojų stabdė nuo kelionės prie jūros, tad dėl svečių konkuravo ne vieni laisvi apartamentai. O štai įsibėgėjusi liepa nuomos kainas pašokdino aukštyn. Kaip visada – laimėjo tie, kurie atostogas planavo iš anksto.

Tarp populiariausių apartamentų rikiuojasi centinėje Palangos dalyje išsidėstę butai ir nuošalesnės, tačiau papildomus bendro naudojimo privalumus (grilio zona, šildomas baseinas, vaikų žaidimo aikštelė) turinčios poilsio vietos. Brangiausiai kainavo vaizdas į jūrą. Už tokius apartamentus svečiai negailėjo ir 200-340 Eur už vieną naktį.

Tiesa, šie apartamentai rudeninės jūros mėgėjams bus gerokai prieinamesni tiek kalbant apie užimtumą, tiek apie kainą. Rudens-žiemos sezonu pajūryje dirbsime tik vos lėtesniu tempu, tad svečių laukiame bet kuriuo metu!

Apartamentus rezervuokite čia.

Laukia Druskininkai, verta aplankyti Kauną

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir SPA paslaugų kurortuose sezonas dabar tik prasideda. Tikimės aktyvesnio Vilniaus. Savininkai grįžta iš ilgalaikės į trumpalaikę nuomą, o nuomos kainos jau dabar pasiekė ikipandeminį lygį.

Turistautojams verta atrasti Kauną. Atsinaujinęs miestas ir jo trumpalaikės nuomos apartamentų kokybė šiuo metu net viršija kainą, tad puiki proga atrasti Laikinąją sostinę. Žinoma, jau klasika tapę Birštonas ir Druskininkai taip pat laukia svečių. Birštoną jau įtraukėmę į Cohost.lt valdomų apartamentų sąrašą, tad jūsų viešnage be rūpesčių pasirūpinsime ir ten.

Raitojamės rankoves ir Druskininkuose. Bendradarbiaudami su „Citus“, administruosime dalį naujų būstų projekte „Nemunas", kurie jau pristatyti rinkai. Pasidairykite, galbūt tai naujieji jūsų apartamentai?

Trys priežastys, kodėl ilgalaikę nuomą verta pakeisti trumpalaike

Bandydami pažaboti dviženklę infliaciją, centriniai bankai kelia palūkanų normas, o tuo pačiu ir galvos skausmą būstų savininkams. Ypač ne vieną būstą turintys gyventojai jau dabar galvoja, kaip subalansuoti pajamų ir išlaidų eilutes. Mūsų atsakymas – įdarbinkite savo NT trumpalaikės nuomos rinkoje.

Skaityti daugiau

Tai geriausia ar blogiausia ši vasara?

Kasmet vis tos pačios antraštės skelbia blogiausią vasaros sezoną šalies pajūrio verslininkams. Iš tiesų, užsienio turisai, išgąsdinti karo grėsmės, į Lietuvą keliauti nelinkę. Kita vertus, pajūris visada buvo daugiau vietinių kurortas negu užsieniečių pamėgta poilsio vieta.

Skaityti daugiau

Pats laikas įdarbinti savo būstą

Palyginus su praėjusių metų pirmuoju ketvirčiu, pajūryje esančio nekilnojamojo turto, naudojamo trumpalaikei nuomai, skaičius augo apie 25 proc. Mūsų duomenimis, nemaža dalis gyventojų, pandemijos laikotarpiu įsigiję būstą prie jūros, atlaisvinus ribojimus, vis dažniau jį įdarbina trumpalaikei nuomai. Plačiau apie tendencijas visoje Lietuvoje pasakoja „Cohost“ rinkodaros vadovas Mantas Srėbalius.

Skaityti daugiau