Atraskite savo ramybės uostą išskirtiniuose „Šventosios vartų“ apartamentuose

„Cohost.lt“ administruojamus „SEA VIEW“ apartamentus rasite naujame „Šventosios vartų“ gyvenamųjų namų komplekse, įsikūrusiame nedideliame, jūros kopų bei Šventosios upės žiočių apsuptame pusiasalyje. Kadaise ši istorinė vieta buvo tapusi ramia užuovėja Baltijos jūroje tinklus metantiems žvejams, o dabar - tai rojaus kampelis jaukumo, modernumo ir gamtos derinį vertinantiems žmonėms.

Įsivaizduokite, kaip gerdami rytinę kavą, pro langą mėgaujatės šimtmečius menančio uosto vaizdu. Ar vakare, sėdėdami terasoje, į jūros gelmes palydite saulę. O gal basomis pėdomis norite pajusti minkštą, šilumos prisigėrusį pajūrio smėlį ir pilna krūtine įkvėpti juros druskos prisodrinto oro? Visa tai sukurta siekiant žmogaus ir gamtos draugystės, susiliejimo bei harmonijos.

Gamtos apsuptyje, prie jūros įsikūrusiems „SEA VIEW“ apartamentams taikoma nuomos administravimo paslauga. Tad kviečiame atvykti ten, kurs istorinėje vietoje įsikūrę namai vilioja senosiomis žvejų legendomis ir gamtos grožiu.

„SEA VIEW“ – jūsų atostogų būstas unikalioje kurortinio miestelio vietoje

Kuriant „Šventosios vartų“ projektą, buvo stengiamasi nesunaikinti aplinkui tvyrančios natūralios gamtos. Kaip tik priešingai – įsilieti į ją ir pratęsti. Todėl įgyvendinimui pasirinktos tvarios ir pajūriui tinkamos medžiagos: skalūnas, skarda, stiklas, linas, medis, smėlis, natūralūs pajūrio augalai, smilgos, pušys.

„SEA VIEW“ – tai unikalūs 6 miegamųjų vietų apartamentai, kuriuos suprojektavo geidžiamiausi mūsų šalies dizaineriai. Todėl būste nerasite atsitiktinių daiktų bei nuobodžių detalių. Jis buvo kuriamas siekiant vartoti atsakingai, akcentuojant patogumą ir funkcionalumą, apjungiant modernumo ir tradicijų sinergiją:

 -       išmanią „DALI“ apšvietimo valdymo sistemą, kuri pasižymi tuo, kad pagrindinį buto apšvietimą galima valdyti planšetiniu kompiuteriu;

-       įspūdingus interjero sprendimus, tokius kaip šviečiantis mėnulis miegamajame, sienoje integruoti augalai, gofruotos sienos, unikalūs vandeniui atsparūs itališki tapetai dušo zonoje, moderni spinta su įmontuotu apšvietimu;

-       išskirtinius baldus, pagamintus geriausių Italijos, Ispanijos ir Skandinavijos baldų gamintojų („Pianca“, „Dorelan“, „FLOS“, „Bolia“, „Furninova“, „Wall & decò“ ir kt.);

-       išmanųjį televizorių su „Netflix“ paskyra.

Saugumas, privatumas ir komfortas


„SEA VIEW“ apartamentai tiks tiems, kuriems patinka ramus, tarsi pro šalį tekančios upės įkvėptas Šventosios miestelio gyvenimas, visiškai besiskiriantis nuo didmiestyje leidžiamo laiko. Privačioje teritorijoje rasite viską, ko reikia patogiam, saugiam ir privačiam poilsiui:

-       teritoriją juosiančią tvorą;

-       įrengtas stebėjimo kameras;

-       vaikams skirtas žaidimų erdves;

-       automobilių stovėjimo vietas;

-       sandėliavimo patalpą jūsų sporto įrangai susidėti;

-       sūpynes, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Baltijos jūrą bei Šventosios upę.

-       ir kt.

Viskas įrengta taip, kad ramiai ilsėtis galėtumėte ne tik vasaromis, bet ir ištisus metus.

Nuomos administravimas Palangoje ir atgyjančiame Šventosios uoste

 

„Šventosios vartai“ suteiks jums ramią užuovėją nuo įkyrėjusio miesto šurmulio, galimybę pabūti gamtoje, pasigėrėti jos grožiu  ir pasikrauti jėgų naujiems iššūkiams. Tai jauki, šeimos poilsiui sukurta vieta, kurioje laiką leisti gali tiek mėgstantys aktyvų poilsį, tiek ieškantys ramybės ir lengvo pajūrio oro.

 

Šalia „Šventosios vartų“ atgyja istorinis, šimtmečius menantis, miestelio uostas. Tad kviečiame jus atvykti į vietą, kurioje vėl bus prikeltos mūsų protėvių šimtametės tradicijos.

 

„SEA VIEW“ apartamentų nuomos administravimu rūpinasi „Cohost.lt“. Šiuos, bei visus kitus mūsų administruojamus būstus galite rasti interneto svetainėje cohost.lt. Jei norite, jog ir jūsų apartamentais pasirūpintų profesionalai, dėl nuomos administravimo kreipkitės el. paštu info@cohost.lt arba telefonu +37060330131.

Eglės apartamentai - gamtos ir modernizmo duetas

Tai inovatyvus ir šiuolaikinis projektas, sujungiantis technologijas, meną ir gamtą. Gyventojų patogumui ir komfortui, Eglės apartamentai įsikūrę pačiame Palangos mieste, tarp Kęstučio ir Dauganto gatvių (S. Daukanto g. 31). Iki jūros pėsčiomis vos 7 minutės, iki žymiojo tilto 15 min., o savo grožiu garsėjantis Birutės parkas dar arčiau – tik už 5 min. kelio. Viskas lyg ranka pasiekiama.

Skaityti daugiau

Airbnb nuoma: 10 patarimų, kaip dirbti sėkmingai

Airbnb nuoma pasiekė neįprastą augimą savo industrijoje nuo pat veiklos pradžios, 2008 metų, turėdami daugiau nei milijoną apartamentų skelbimų šimtas devyniasdešimtyje šalių. Airbnb sėkmė yra pagrįsta paprasta prieiga bet kam, kas turi laisvą kambarį ar apartamentus. Jei mąstote apie kambario, buto ar kito nekilnojamojo turto išnuomojimą Airbnb platformoje, čia rasite dešimt patarimų, kaip idėją paversti sėkmingu verslu.

Skaityti daugiau

Cohost sėkmės istorija: Nuo 1 iki 100 apartamentų

Kiekvieną vasarą Palangos ir Klaipėdos verslininkai dirba pasiraitoję rankoves. Karšta saulė, vėsinančios jūros bangos ir nuostabus oras į kurortą privilioja itin daug svečių. Tuo džiaugiasi pajūryje trumpalaikės nuomos administravimo įmonę Cohost.lt įkūręs tėvo ir sūnaus duetas – Dainius ir Mantas Srėbaliai. Pradėję nuo vieno kambario nuomos, šiemet jie skaičiuoja jau 13 veiklos metus. Nuo pat pradžių viskuo – namų tvarkymu, bendravimu su svečiais, reklama – užsiimanti šeima šiandien nuomos administravimu rūpinasi už kitus. Apie tai, kaip kilo verslo idėja ir, ko prireikė, kad ji taptų realybe, pasakoja Cohost.lt vadovai Dainius ir Mantas.

Skaityti daugiau